As Denarów

Dobrobyt, korzyści materialne, sukces, zmiana na lepsze, wspaniałe szanse na horyzoncie, chęć rozpoczęcia własnej działalności, początek dobrego okresu materialnego, cenny prezent, który przyniesie radość, wypłata, nowe przedsięwzięcia, projekty, plany, praca nad osiągnięciem nowych celów, przypływ gotówki, ważne dokumenty.

Obiecujące początki, wspaniałe możliwości, korzyści materialne.

Uczucia
As denarów podobnie jak as kielichów zawsze niesie pozytywne przesłanie. Jesteś w związku, w którym oboje myślicie nie tylko o chwili obecnej ale starannie planujecie przyszłość, macie jasno skonkretyzowane cele, oboje pragniecie stabilizacji. Karta może oznaczać, że mężczyzna lub kobieta, z którą obecnie się spotykasz myśli o Tobie poważnie. Ktoś wiąże z Tobą duże nadzieje. To także karta rozpoczynania działań mających na celu stabilizację związku, zapewnienia bezpieczeństwa materialnego, być może pojawiły się myśli o wspólnym zamieszkaniu albo wspólnej inwestycji. W pytaniach o czyjeś zamiary karta oznacza, że ktoś pragnie zainwestować swoje uczucia, czas, energię, również swoje zasoby materialne w ten związek. Ta karta to również duże szanse na osiągnięcie swoich celów, jeśli pytasz o realizację planów, to karta ta powinna być zapowiedzią, że wszystko potoczy się po Twojej myśli, że masz odpowiednie zasoby, moc, siłę aby sprawy potoczyły się tak, jak tego pragniesz. Jeśli pragniesz zgody i harmonii w związku, to ją dostaniesz.
W pytaniu o nową miłość, może oznaczać, że jest teraz odpowiedni czas, czy okazja aby spróbować bliżej zapoznać się z nieznajomą osobą, która przykuwa Twoją uwagę. Masz duże szanse. To także dobra karta dla osób samotnych, oznacza nowe szanse, okazje na poznanie kogoś wyjątkowego, duże powodzenie, adorację. Karta ta może także oznaczać nagłe lub długo wyczekiwane zaproszenie na wyjątkową uroczystość. To także pierwsze myśli o sformalizowaniu związku, chęć posiadania domu, miła niespodzianka, którą zaskoczy Cię partner, spotkanie z kimś kogo podziwiasz. Karta może także oznaczać poprawę sytuacji finansowej, która może korzystnie wpłynąć na związek, to także stabilizacja, spokój i harmonia w związku. Czekają Was dobre dni.

Finanse
Jest to bardzo pozytywna karta, jeśli chodzi o Twoje finanse i sprawy zawodowe. To dobre widoki na przyszłość, wspaniała szansa, nowa, interesująca oferta pracy, szansa na awans, premia. Siejemy ziarno przyszłego bezpieczeństwa finansowego. Karta może też oznaczać, że oto nadszedł dobry czas na rozpoczęcie własnego biznesu, o ile w tym momencie czujemy się wystarczająco silni i pewni swoich zamiarów. Dodatkowe karty pomogą bliżej przyjrzeć się sytuacji. As monet oznacza ryzyko, które się opłaca ale tylko wtedy kiedy dobrze pokierujemy daną sytuacją. Masz dobry potencjał, środki ale musisz we właściwy sposób gospodarować tymi zasobami, aby osiągnąć sukces. As monet oznacza także wszelkiego rodzaju pozytywnie rozpatrzone wnioski, zdany egzamin, kosztowny prezent, samorealizację, poprawę sytuacji materialnej, sukces nowych projektów, otrzymasz wsparcie finansowe, pożyczkę, stypendium naukowe jest w zasięgu ręki, nagroda, zmiany na lepsze. Karta ta może mieć negatywne znaczenie, ale wtedy kiedy wokół niej znajdują się mniej korzystne karty. Jeśli as pojawi się wokół trudnych kart to trzeba się będzie liczyć w najlepszym wypadku z drobną stratą, odmowną decyzją albo niezbędnymi wydatkami, w najgorszym razie as może oznaczać fałszerstwo, dużą stratę, materializm, pieniądze zarobione w niegodziwy sposób, brudne interesy. chciwość, materializm, niewykorzystane szanse.