Trójka Denarów

Powolny wzrost, nabywanie umiejętności, szanse zawodowe. Karta wskazuje na wypełnienie zadania do końca, uzyskanie ważnego stopnia, wyróżnienie, awans. Trójka denarów to również szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności. Może oznaczać również dobrze zdany egzamin, test umiejętności, wejście na wyższy szczebel zawodowy lub naukowy. Nasze talenty zostały zauważone i docenione, albo mamy wspaniałą okazję, by je zaprezentować. To także dobra karta dla osób, które przygotowują się do egzaminów, jest wielka szansa, że zostaną pomyślnie zdane.

Uczucia
Wytrwałość, zaangażowanie, ciągła praca nad sobą i związkiem pozwoli przetrwać nawet najtrudniejsze chwile, o tym mówi karta trójka monet. Obecność karty w rozkładzie może też wskazywać na to, że nadchodzi taki czas, kiedy trzeba będzie mocniej zaangażować się w to uczucie. Karta symbolizuje też budowanie solidnych podstaw związku, wytrwałość i chęć pozostania w tym związku. Trójka monet symbolizuje uczucia trwałe, silne, solidne, nawet jeśli czasy szaleńczego zakochania macie za sobą. Możemy jednak być pewni zaangażowania partnerów w ten związek. Karta jest gwarancją pomyślnego rozwiązania spraw, o ile będziemy w stanie podjąć odpowiedni wysiłek. Miłość, bycie w związku wymaga ciągłej pracy, troski o partnera i o sprawy codzienne, również dużej odpowiedzialności. Jeśli się postarasz i zadbasz o harmonię w związku, nic nie będzie w stanie zaszkodzić tej miłości.
Pojawienie się trójki monet w rozkładzie może zapowiadać sytuację, w której miłość może zostać wystawiona na pewną próbę, a od Ciebie będzie zależało, jak potoczą się sprawy. Zrób wszystko, aby nie zawieść partnera i przetrwać tę ciężką próbę! Wspieraj go w trudnych chwilach i okaż jaki jest ważny dla Ciebie. Pojawienie się tej karty, w zapytaniu o powodzenie danej sprawy odpowiada, że masz duże szanse, o ile podejmiesz odpowiednie działania i nie będziesz siedzieć z założonymi rękoma. Pomoże Ci dawka cierpliwości, spokój, podejmowanie przemyślanych decyzji, a przed wszystkim wytrwałość i konsekwencja. Nie poddawaj się, nawet jeśli pojawią nieporozumienia i wyrzuty. Jeśli Twój związek boryka się z różnymi problemami już od dłuższego czasu to pojawienie się karty trójki monet oznacza, że masz dużą szansę na naprawę sytuacji, nie poddawaj się i zawalcz o ten związek, nawet jeśli oznacza to dużą pracę, a zobaczysz, że warto było przeczekać burzę. Karta trójka monet oznacza bowiem wysiłek włożony we właściwe cele. W przypadku osób niebędących w związkach karta trójka monet może oznaczać pozytywne zmiany albo wskazywać na okazję, która pozwoli wykazać się na oczach osoby na którą zwróciliśmy uwagę. Uda Ci się przyciągnąć czyjś wzrok, zaintrygować kogoś, czy nawet w sobie kogoś rozkochać. Karta ta oznacza też, że w Twoim pobliżu jest ktoś, kto Ci się przygląda i myśli o nawiązaniu bliższej znajomości. W innym przypadku karta może sygnalizować obecność osoby w Twoim otoczeniu, która chce zrobić na Tobie wrażenie i szuka sposobów na przykucie Twojej uwagi. Rozejrzyj się, może w Twoim otoczeniu istnieje taki ktoś, kto pragnie kontaktu z Tobą, lecz jest zbyt nieśmiały, by podjąć pierwszy krok.

Finanse
Czeka Cię dosyć pracowity okres, ale jeśli dobrze go wykorzystasz, to możesz liczyć na uznanie, pozytywny rezultat działań, sukces, poprawę finansów czy awans. Trójka monet mówi o wykazywanie się poprzez własną, solidną i sumienną pracę, powolny, ale stały wzrost, to także planowanie, organizowanie, działanie, wcielanie pomysłów w życie. Karta może oznaczać budowę domu, tworzenie firmy od podstaw, opracowywanie nowej koncepcji zarządzania, rozwój kariery, rozwój osobisty, uczestnictwo w kursach edukacyjnych, szkoleniach. To także wszelkiego rodzaju wyróżnienia, premie, nagrody, odznaczenia, dobre oceny. Karta wiąże się też z pewnego rodzaju umiejętnościami w jakimś zawodzie, talent, dodatkowe kwalifikacje, profesjonalizm w tym, co się robi, dokładność i skrupulatność. Mamy szanse na awans, większe dochody albo na lepszą pracę, o ile karty otaczające to potwierdzą. Jeśli karty sąsiednie będą nacechowane negatywnie to niestety będziemy musieli poczekać jeszcze na sukces, jest to także znak, że nasze działania są nieefektowne, źle wypadniemy w rozmowie o pracę, albo uzyskamy negatywną ocenę na egzaminie.