Trójka Mieczy

Ból, smutek, rozczarowanie. Karta symbolizująca smutek, rozczarowanie, zranienie, zdradę. Cios w serce, konieczność przeżycia smutku, separacja, rozłąka, rozstanie, poczucie zranienia, krzywdy, bolesna kłótnia, stare rany, które ciężko zagoić, czasem karta oznacza interwencję chirurgiczną.

Uczucia
Bardzo smutna ta karta, symbolizuje bowiem złamane serce i wiążący się z tym ból. Trójka mieczy to karta zranionych uczuć i prawdziwych bolączek sercowych. To cierpienia miłosne, które ciężko ukoić i takie, które zostawia ślady na sercu. To też symbol rozłąki, separacji, rozwodu, jednak oznacza, że rozstanie było konieczne, związek już się wypalił albo przynajmniej jedna osoba z Was nie czuła się spełniona w tym związku. Karta zawsze pokazuje sytuację kiedy ktoś zostaje zraniony, może to Ty jesteś osobą, która wiele wycierpiała, albo to Ty zadajesz ból? Być może tkwisz w związku, w którym oboje – Ty i partner, ranicie siebie nawzajem i doszliście do takiego etapu, w którym nie możecie tego zaprzestać. Karta w tym przypadku pokazuje jak bardzo wielką krzywdę robicie sobie nawzajem. Karta oznacza także zdradę, oszustwo, to trzecia osoba w związku, której pojawienie się przysparza nam cierpienia. Trójka mieczy zapowiada rozterki miłosne, trudne decyzje, które spowodują czyjeś łzy, to bolesne wyznania, rozmowy, wiadomości, które łamią serca. Karta często zapowiada koniec związku, rozstanie które mocno rani. Partner nagle odchodzi zostawiając bolesny ślad, Ty wciąż cierpisz, zamiast pogodzić się z bólem stale rozdrapujesz rany i uważasz, że nie ma wyjścia z sytuacji. W Twoim życiu zagościły smutek, gorycz, rozczarowanie. Możliwe, że tkwisz w trudnym związku i jesteś zawsze tą osobą, która dostaje mniej, czujesz się przez to pokrzywdzona, ponieważ mocno kochasz, a parter stale Cię rani. Trójka mieczy symbolizuje także trwający od dłuższego czasu ból po rozstaniu, dręczącą, długotrwałą samotność, która powoduje u Ciebie cierpienie. To także bolesna tęsknota za ukochanym. Jako karta porada oznacza konieczność pogodzenia się z tym, co się stało, to także konieczność odejścia od partnera, którego wciąż kochamy, ale związek nas wyniszcza i przynosi cierpienie. Nie przeżywaj bólu w nieskończoność, otwórz serce na innych, nawet jeśli w tej chwili, czujesz się mocno zraniony. Na szczęście każdy ból kiedyś przemija…

Finanse
Pojawienie się tej karty w rozkładach dotyczących spraw zawodowych i finansów niestety nie wróży najlepiej. Karta trójka mieczy nigdy nie jest pomyślną kartą bowiem zapowiada rozczarowanie, smutek, gorycz, niespełnienie. To wszelkie straty na polu zawodowym, tracimy szanse na awans, dostajemy wypowiedzenie, słyszymy mocno raniące słowa krytyki, nasze plany i pomysły rozsypały się na drobne kawałeczki, przedsięwzięcia okazały się porażką, egzaminy zostają oblane. Karta oznacza też sytuacje kiedy zostajemy oszukani, zdradzeni, ktoś w naszym środowisku zawodowym okazał się osobą fałszywą i spiskującą za naszymi plecami. Być może ktoś przypisał sobie nasze zasługi albo nasz projekt okazał się wielką klapą. Karta może wskazywać także na pracę w środowisku ludzi, którzy ciągle nas atakują i krzywdzą ostrymi słowami bądź innymi sposobami. To także niepowodzenia w negocjacjach i transakcjach, kryzys w firmie, spadek dochodów, dosyć wysokie kary pieniężne i inne ograniczenie, które nas załamują. W rezultacie odczuwamy wielki żal, napięcie wewnętrzne, dolegliwości fizyczne, czasami poprzez trudne sytuacje wpędzamy się w różne choroby. Karta trójka mieczy to smutek po porażce odczuwany dosyć dotkliwie. To skupianie się na negatywnych doświadczeniach, ale ważne by wyciągać z nich cenne lekcje na przyszłość a nie załamywać się i rezygnować ze wszystkich planów. Jeśli nagle znalazłeś się w trudnej sytuacji, z dnia na dzień straciłeś pracę, oszczędności życia, jeśli zostałeś oszukany to masz prawo do smutku i rozczarowania życiem, ale nawet jeśli coś się nam nie udało to pomyślmy o innych marzeniach i planach, może jest jeszcze coś innego co warto realizować i może tym razem się uda? Przyjrzyj się więc obecnej sytuacji i postaraj się zobaczyć co wartościowego nauczyło Cię bolesne doświadczenia, ponieważ w każdym nawet smutnym przeżyciu jest jakaś lekcja i cenna rada na przyszłość. Najważniejsze żeby po upadku podnieść się z honorem i nową nadzieją na to, że przyszłość będzie dla nas lepsza.