As Pucharów

Zakochanie, radość, twórczość. Nowe doświadczenia emocjonalne, potrzeba obdarzania miłością i bycia kochanym, początek zakochania, zdolności artystyczne, nowe projekty, radość, niespodzianka, prezent, dobre nowiny, mądrość wewnętrzna, nowe znajomości, zmiany na lepsze, płodność, twórczość. Karta ma tylko pozytywne znaczenie i zapowiada radość, przyjemność. W pytaniach o uczucia może oznaczać początek miłości, stan zakochania lub zauroczenia, ale nie wskazuje, na to, czy rozwinie się z tego, coś poważniejszego, czy też miłość, którą się odczuwa zostanie niespełniona. Należy zwrócić uwagę na inne karty, które pojawią się w rozkładzie, gdyż As Pucharów, nie obiecuje jeszcze wspaniałej, trwałej miłości. Dla trwających już dłuższy czas związków może oznaczać radosną niespodziankę, odnowienie uczuć, dobre wiadomości.

Uczucia
Karta początku, płodności, ale i odrodzenia.

Może oznaczać początek nowej miłości, zauroczenie, zakochanie się, miłość w początkowej fazie, również odrodzenie uczuć, ponowne zakochanie się w partnerze, radosna niespodzianka, wiadomość dotycząca miłości, wyznanie miłosne, zaproszenie na randkę, flirt, nowy romans. W stałych związkach pojawienie się karty informuje o obecnej w nim miłości albo o odrodzeniu się uczucia. To także ponowna fascynacja partnerem, miła niespodzianka, którą sprawi nam partner, pozytywne nowiny, fascynująca, pełna radości randka, prezent od ukochanej osoby, pierścionek zaręczynowy, oświadczyny, pozytywne, zaskakujące nowiny. Jako karta wskazówka dla osób będących w stałych związkach, może zachęcać do okazania większego zainteresowania partnerem, do większej czułości i troskliwości. Pokaż mu, że nadal go pożądasz i że wciąż jest on dla Ciebie najwspanialszy i najdroższy Twemu sercu. Okaż miłość i to jaki ważny jest dla Ciebie. Niekiedy karta ta mówi także o nowej miłości, fascynacji kimś innym niż partner, ale nie należy wyciągać pochopnych wniosków, jeśli kochasz i jesteś kochana, pojawienie się karty asa pucharów ma inne znaczenie. As pucharów to najczęściej ożywienie uczuć, dobre relacje w związku, pozytywna energia, czysta, dobra miłość. To bardzo dobry znak dla osób samotnych! Karta jest obietnicą doznania przyjemności, zakochania się, doświadczenia miłej niespodzianki, wysłuchania wyznania miłosnego. Będziesz mieć powodzenie w miłości, dowiesz się, że jest ktoś, kto jest w Tobie zakochany, możliwe, że rozpoczniesz gorący romans albo czeka Cię naprawdę romantyczne spotkanie. Niekiedy as pucharów oznacza ciążę, radość z narodzin, to także obudzenie emocji, odrodzenie, bycie szczęśliwym, idealizm, miłość i energia, która rozpiera człowieka. As pucharów może oznaczać nową miłość, zakochanie w innej osobie, ale tylko jeśli sąsiednie karty również na to wskazują. Jeśli masz powody, by podejrzewać, że Twój partner interesuje się inną osobą, to przyjrzyj się również innym kartom. Jeśli w rozkładzie obok asa pucharów pojawi się Królowa pucharów, Cesarzowa, trójka pucharów, Kapłanka, Księżyc, piątka mieczy i siódemka mieczy, to wtedy może to oznaczać, że Twój partner coś ukrywa. W takich sytuacjach powinniśmy się baczniej przyjrzeć jemu i Waszemu związkowi.

Finanse
Karta ta ma wyłącznie pozytywne znaczenie, jeśli chodzi o sprawy zawodowe. As pucharów obiecuje nowe, obiecujące perspektywy, współpracę w miłej atmosferze, projekt, który będzie przynosił radość i zadowolenie z efektów pracy. Jest to szczególnie pozytywna karta jeśli chodzi o działalność artystyczną, twórczą i taką, w której wymagana jest kreatywność. Karta ta oznacza inspirację, wenę twórczą, natchnienie, radość tworzenia. Może także oznaczać oddawanie się pracy, która sprawia nam przyjemność, która cieszy i pasjonuje. Mamy dobrą passę, w głowie rodzą się dobre pomysły, początek nowych przedsięwzięć jest udany, jesteśmy pełni energii i zapału. As pucharów to także miła pochwała od szefa. To również przyjazna atmosfera w pracy, bądź dotycząca konkretnego dnia, w zależności czy pytamy o szczególny dzień czy o ogólną atmosferę w miejscu, w którym pracujemy. Karta może oznaczać również szansę na rozpoczęcie nowego biznesu lub zajęcia się czymś, co nam odpowiada i pasjonuje nas. To także pasja, kreatywność, zaangażowanie w to, co się robi. W pytaniach o to jak będzie układać się współpraca z innymi, karta informuje, że będzie ona przebiegała wyjątkowo harmonijnie i obędzie się bez konfliktów. Udane spotkanie biznesowe, udany dzień, pomysły spotkają się z pozytywnym przyjęciem. Niezależnie o co pytamy, as pucharów nigdy nie oznacza czegoś negatywnego ani smutnego, wręcz przeciwnie, nasze plany mają szansę się udać, możemy liczyć na dobry nastrój i energię.