Dwójka PucharówZwiązek, harmonia, jedność. Początek miłości, romantyczne spotkanie, etap poznawania się, w związkach, które trwają dłużej zapowiada harmonię, porozumienie, wspieranie się, wzajemną miłość i stabilizację. Karta może oznaczać podpisanie umowy, jeśli pytamy o sprawy zawodowe lub finansowe. Także: współpraca, partnerstwo, zawieranie przyjaźni, dzielenie się, wzajemność, znalezienie wspólnego języka, umiejętność rozmowy, pojednanie, rozwiązanie sporu, kompromis. Możemy być pewni, że dojdzie do spotkania, na które się czekało.

Uczucia
Karta symbolizuje szczęśliwe, harmonijne związki, pokrewieństwo dusz, spotkanie drugiej połówki, idealne dopasowanie charakterów, porozumienie, prawdziwą miłość, szczególnie wtedy kiedy koresponduje z arkanami wielkimi, które mówią o uczuciu. Dwójka pucharów w zapytaniach o to jaki jest związek, oznacza, że uczucie, które łączy Cię z partnerem jest czyste, dobre, oparte na wzajemnym dopasowaniu i zaufaniu, nie ma trzecich osób które mogą ingerować w Wasz związek. Dwójka pucharów to raczej uczciwość w związku, chyba, że w pobliżu znajdą się inne karty mogące wskazywać na niewierność. W otoczeniu pozytywnych kart, oznacza ona jednak fascynację partnerem i pożądanie połączone z miłością. Spotkałaś osobę, z którą będziesz szczęśliwa, z którą stworzysz udany związek, oparty na wzajemnym szacunku. Karta symbolizuje dwoje ludzi, którzy mają wobec siebie tylko dobre, uczciwe zamiary. To zapatrzeni w siebie partnerzy Karta zapowiada spokój, stabilizację, brak większych napięć i konfliktów. Możesz się tylko cieszyć swoim szczęściem i korzystać z cudownych chwil. Dla osób samotnych jest to wspaniała, pozytywna prognoza, oznacza zakochanie, ale co wspanialsze, będzie to uczucie odwzajemnione. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo poznasz kogoś, z kim stworzysz związek, może ta osoba jest już blisko Ciebie. Karta w zapytaniu o najbliższą przyszłość informuje o tym, że już niedługo poznasz wymarzonego partnera, a Wasze uczucie zacznie się rozwijać. Karta dwójka pucharów to z reguły symbol szczęścia w związku, miłość, harmonii, odwzajemnienia, ale czasami karta może także wskazywać na coś bardziej drobnego jak randkę, pełną miłosnych uniesień, spotkanie dwojga ludzi w miłosnej atmosferze. Niekiedy może także informować o trwałym związku, albo o oświadczynach lub też o ślubie. Karty sąsiadujące wyjaśnią więcej na ten temat.

Finanse
Karta ta mówi o dobrze układającej się współpracy. Dobrze rozumiesz się z otoczeniem, ze współpracownikami albo z przełożonym. W zapytaniach o wszelkiego rodzaju spółki, karta ta może oznaczać, że jest to dobry pomysł, o ile sąsiadujące karty nie pokażą inaczej. Uważaj, jeśli w pobliżu dwójki pucharów pojawią się inne, niezbyt dobrze wróżące karty. Musisz wtedy być czujny, jeśli jednak jest inaczej, czyli karta ta znalazła się w dobrym „sąsiedztwie” to jest to znak, że możesz stworzyć satysfakcjonujący układ oparty na lojalności w dobrej współpracy. Dwójka pucharów to także sfinalizowanie umów, dojście do porozumienia, ugoda, kompromis, spotkania biznesowe, podpisywanie ważnych dokumentów, nawiązanie współpracy, pomyślność.