Dziesiątka Pucharów


Pełnia szczęścia, harmonia, szczęśliwe życie rodzinne. Szczęście rodzinne, bezpieczeństwo emocjonalne, harmonia, zaufanie, spełniona miłość, czas radości, stabilizacja finansowa, wsparcie wśród najbliższych, poczucie przynależności. Karta, która ma bardzo pozytywne znaczenie, szczególnie w pytaniach o związki, gwarantuje bowiem spełnienie, harmonię i udane życie rodzinne.

Uczucia
Symbol pełni szczęścia, harmonii, ładu, satysfakcji z pożycia rodzinnego. Karta zapowiada szczęście rodzinne, radosne, wspaniałe wydarzenia, szeroko rozumiane bezpieczeństwo emocjonalne, radość z bycia w związku. Spełniony romans, miłość, harmonia, zrozumienie, radosne nowiny dla domu. Zapowiedź uroczystości rodzinnych, znak, że wokół nas znajduje się mnóstwo życzliwych ludzi i przyjaciół, na których można polegać. Karta symbolizuje także emocjonalną dojrzałość, gotowość do stworzenia związku formalnego, chęć założenia rodziny, radość z narodzin dziecka. Pozytywne rezultaty wcześniejszych działań. Wszystko układa się znakomicie! Nadchodzi czas szczęścia, spełnienia i radości. Jest to wspaniała karta, która zapowiada szczęście, spełnienie i sukces na wielu poziomach. Dla osób samotnych jest zapowiedzią dużych, przynoszących radość i satysfakcję, zmian. Możliwość szybkiego zakochania się, małżeństwa z miłości, wsparcie rodziny, wokół Ciebie będzie wiele życzliwych, pomocnych i zaufanych ludzi. Sprzyjający okres na nawiązywanie nowych znajomości, które na pewno okażą się trwałe, bo właśnie o takich relacjach mówi ta karta. Symbolizuje ona mocne więzy, prawdziwe, poważne relacje uczuciowe, możliwość poznania mężczyzny, który będzie myślał o Tobie poważnie, który pragnie się ustatkować oraz zapewnić bezpieczeństwo emocjonalne i materialne swojej partnerce. To bycie w związku, który dobrze rokuje na przyszłość. Karta może zapowiadać ślub, wesele, oznacza też, że Twój partner poważnie myśli o wejściu z Tobą w związek małżeński i założeniu rodziny. Szczęście będzie w zasięgu Twojej ręki, ciesz się tym, co ma nadejść. Czeka Cię szeroko rozumiane spełnienie i radość z życia.

Finanse
Czeka cię pozytywny okres w sprawach zawodowych i finansowych. Możliwe dosyć duże sukcesy, zyski, premie, awans. Karta symbolizuje prawdziwie rodzinną atmosferę w pracy albo wspólny, rodzinny interes, oznacza też firmy dobrze prosperujące, mające szansę przetrwać nawet trudne czasy. To także rozszerzanie działalności, nowe rynki zbytu, wcielanie w życie nowych pomysłów, poszerzenie grona pracowników. To sukces w dotarciu do celu, wyróżnienie dla firmy albo nagroda, sukces w pracy zespołowej, działania uwieńczone sukcesem. Karta może także oznaczać, że pracujesz w dużym zespole, każdy z członków jest ważny i wnosi coś dobrego. Środowisko, w którym pracujesz jest przyjazne i nawet jeśli jest rywalizacja, to daleko jej do niezdrowej. Jeśli pytasz o Twoje prywatne interesy, to karta informuje, że w najbliższym czasie odniesiesz sukces, uzyskasz poparcie ze strony szefa lub współpracowników, być może uda Ci się awansować albo dostać upragnione stanowisko. Dla osób bezrobotnych jest to także pozytywna prognoza, bowiem oznacza możliwość podjęcia zatrudnienia w najbliższym czasie. To także pozytywny wynik egzaminów, promocja, obrona dyplomu zakończona sukcesem.