Dziewiątka Pucharów


Bezpieczeństwo emocjonalne, spełnione życzenia, zadowolenie. Satysfakcja, dobre samopoczucie, spełnienie, wygrana, przyjemnie spędzony czas, zasłużony odpoczynek, bezpieczeństwo finansowe, stabilizacja, osiągnięcie celu, zadowolenie, sukces, ale taki, którym nie można cieszyć się z drugą osobą. Ta karta oznacza bowiem spełnienie, ale do pełni szczęścia brakuje jeszcze osoby, z którą dzieli się życie, sukcesy, czy bogactwo.

Uczucia
Jest to bardzo pozytywna karta, dobrze prognozująca na najbliższą przyszłość. To zapowiedź emocjonalnego spełnienia, równowagi w życiu uczuciowym, zadowolenia z życia, jak i również zadowolenia z siebie, z naszych działań. Nie ma powodów do zmartwień, wszystko idzie po naszej myśli, odczuwamy spokój, błogość, bezpieczeństwo, sytość, radość. W zapytaniu o najbliższą przyszłość uczuciową, karta zawsze będzie oznaczała nadejście czasu spełnienia i osiągnięcia równowagi emocjonalnej. To, czego pragnęliśmy, będzie w zasięgu naszej ręki. Karta symbolizuje także fizyczne przyjemności, szczęście, zasłużony odpoczynek, okres cieszenia się z tego, co się posiada, zadowolenia z związku, w którym jesteśmy. Dla osób samotnych oznacza duże szanse na zakochanie się, czas przyjemności, spełnienie życzeń, satysfakcję. To też folgowanie różnego rodzaju przyjemnościom, oddawanie się uciechom, także tym cielesnym, czas spełniania zachcianek albo realizowania naszych wielkich marzeń. Karta dziewiątka pucharów może także symbolizować ciążę lub poród. Nie ma żadnych powodów do zmartwień, nic tylko się cieszyć i korzystać z życia!

Finanse
Mamy powody do zadowolenia, wszystko idzie po naszej myśli, sprawy układają się po naszej myśli. Satysfakcja jest jednak związana z harmonijną współpracą, dobrymi układami, atmosferą i sprzyjającym okazjom, niż z osiąganiem sukcesów finansowych i wielkich zysków. Sytuacja jest ustabilizowana, nie nastawiajmy się jednak na ogromne sukcesy i finansowy wzrost. Dziewiątka pucharów obiecuje raczej radość z tego, co się tworzy, z osiągnięć, tworzenia czegoś nowego i niezwykłego. To także udana współpraca, spotkania biznesowe w dobrej atmosferze, korzystna atmosfera w firmie bez większych zakłóceń. Karta może oznaczać, że robimy to, co sprawia nam radość, jesteśmy zadowoleni z przebiegu spraw zawodowych, mamy wyraźne powody do zadowolenia. Należy jedynie uważać aby nie spocząć na laurach. Karta oznacza bowiem duże zadowolenie z siebie i swoich działań, musimy jedynie uważać, by nasza pewność siebie nie zamydliła nam oczu i zmniejszyła naszą czujność. To także zabezpieczenie materialne, bogata firma, radość z pracy, zrealizowanie projektu z pozytywnym skutkiem. Niekiedy karta może także oznaczać… bezczynność, spoczęcie na laurach, wymigiwanie się od obowiązków albo wyręczanie się innymi.