Trójka Pucharów

Świętowanie, radość, szczęście. Świętowanie, radość z zakończenia planów, pomyślność, zabawa, spełnienie, wesołe wydarzenia, narodziny, intensywne spotkania towarzyskie, szerokie grono przyjaciół i znajomych. Karta oznacza, że coś zostało pomyślnie ukończone, teraz jest czas i okazja, by to uczcić.

Uczucia
Pojawienie się karty w rozkładzie może być zapowiedzią wzmożonego życia towarzyskiego, częstych spotkań z Twoim ukochanym, niewykluczone, że w szerszym gronie. Może być to także zapowiedź spotkania towarzyskiego, na którym będziesz bawić się wspaniale i w dodatku, jeśli jesteś osobą samotną, będziesz mieć szansę na poznanie kogoś nowego. Twój nastrój w najbliższym czasie będzie pozytywny, Twoja pewność siebie, wdzięk, seksapil w tym okresie wzrośnie. Karta może sugerować, że będziesz się cieszyć niezwykłym powodzeniem. W pytaniu o to, czy w związek jest zamieszany ktoś trzeci, pojawienie się karty trójki pucharów, potwierdza istnienie takiej osoby. Należy być czujnym, być może osoba, z którą się spotykasz, umawia się nie tylko z Tobą. W pytaniu o to, jaki jest mężczyzna lub jaka jest kobieta, z którym/którą się widujesz, karta podpowiada, że jest to osoba lekkoduch, która uwielbia intensywne życie towarzyskie i na razie nie ma ochoty na rozpoczynanie poważnych związków. Może oznaczać osobę, która uwielbia flirtować, zdobywać i jedynie dobrze się bawić, często nie bacząc na konsekwencje. W stałych związkach trójka pucharów oznacza czas radości, pomyślności, okres różnych spotkań i okazji towarzyskich, również wesołe nowiny np. o narodzinach dziecka. Karta może też oznaczać taki niezobowiązujący związek, pełen szaleństwa i przygód, nie zawsze stały, ale na pewno interesujący. Trójka pucharów jako karta przestroga może ostrzegać przed tym by nie przesadzić ze zbyt swobodnym zachowaniem i przesadnym lawirowaniem w związku, czasami trzeba skupić się na czymś bardziej poważnym i uspokoić się, inaczej sytuacja może wymknąć się spod kontroli. W niektórych układach może oznaczać pojawienie się osoby, która wywoła zamieszanie w związku. Ufaj swojej intuicji i bądź czujna, nawet jeśli wszystko układa się pomyślnie w Twoim związku i wydaje się, że nikt Wam nie zagraża. Karta ta może bowiem niekiedy symbolizować trójkąt uczuciowy, romans, skok w bok. Spróbuj przyjrzeć się sąsiadującym kartom, czy one potwierdzają tę prognozę.

Finanse
Pozytywny okres dla Twoich spraw zawodowych. Obecność karty może sygnalizować, że na razie na naszej głowie nie spoczywa zbyt wiele trudnych obowiązków, czujemy się spokojniejsi, nastrój jest bardziej radosny, zniknęło napięcie. Nie narzekamy na przepracowanie ani na złą atmosferę w pracy. Pewien projekt zakończył się pomyślnie, zbieramy pochwały albo udajemy się na zasłużony odpoczynek bądź urlop. Jest to także znak, że firma przechodzi dobry okres, cieszymy się jej sukcesami. Karta ta to także poparcie osób trzecich, nowa, wspaniała współpraca dająca dobre perspektywy, imprezy firmowe, spotkania biznesowe, które przebiegają w dobrym nastroju. To także udana transakcja, nagrody dla pracowników, premie, harmonijne układy, okazja do świętowania, sukces, zwycięstwo, otrzymanie dotacji, radość z osiągnięć, twórcza atmosfera.